Nawiewniki Brookvent

Produkcja nawiewników okiennych przez firmę Brookvent rozpoczęła się w 1984 roku i od tamtej pory stały się one jednym z najpopularniejszych rozwiązań wentylacji okiennej w Wielkiej Brytanii. Firma konsekwentnie realizując zamierzone cele stała się liderem w produkcji nawiewników aluminiowych.

Ogromne zainteresowanie ze strony klientów zaowocowało powiększaniem oferty z roku na rok tak aby spełnić wymagania docelowych odbiorców oraz wszelkie normy zmieniających się przepisów. Dziś na całym świecie można odnaleźć nie jeden system wentylacji, którego częścią jest nawiewnik wyprodukowany przez naszą firmę.

Tunal SUS

Tunal SUS to termiczny, wieloprzepływowy nawiewnik akustyczny do montażu na szkle, ramie okiennej lub nadprożu

Tunal 75

Tunal 75 jest aluminiowym, naszybowym nawiewnikiem termicznym, do stosowania we wszystkich typach stolarki okiennej wykonanej z drewna, aluminium i PVC.

Tunal 80 HD

Tunal 80 HD jest to termiczny nawiewnik naszybowy do stosowania we wszystkich typach stolarki okiennej wykonanej z drewna, aluminium i PVC.

Tunal 80 FL

Tunal 80 FL jest aluminiowym, naszybowym nawiewnikiem termicznym, do stosowania we wszystkich typach stolarki okiennej wykonanej z drewna, aluminium i PVC.

Tunal Top Neo Elevation

Tunal Top Neo Elevation jest nawiewnikiem którego konstrukcja szczególnie dobrze sprawdza się w trudnych warunkach klimatycznych, charakteryzujących się ulewnymi deszczami czy silnymi porywami wiatru.

Tunal Top Neo DB 43

Tunal Top Neo DB 43 to termiczny, aluminiowy nawiewnik naramowy, wyposażony w dodatkowy element akustyczny, ograniczający hałas w znacznie większym stopniu aniżeli pozostałe nawiewniki.

Więcej informacji na stronie producenta: