Klamki

PL_TO_Dodatki_0755_2_217x217

Klamka okienna Hoppe 0755

Winkhaus ma w ofercie szeroką paletę klamek okiennych firmy HOPPE do różnych zastosowań. Do dyspozycji są klamki podstawowe w kilku modelach i kolorach, klamki z funkcją Secustik, z przyciskiem, do drzwi przesuwnych, dwustronne do drzwi tarasowych oraz atestowane klamki z kluczem do okien antywłamaniowych.

PL_TO_Dodatki_tekla_2_217x217

Klamka okienna Hoppe Tekla

Klamka okienna Hoppe o wdzięcznym imieniu Tekla jest to młodsza siostra popularnej klamki znanej pod mało wpadającą w ucho nazwą 0755, bardzo zbliżona kształtem. Tekla występuje w kolorach białym i brązowym, z trzpieniem 35 i 40 mm. Tekla jak wszystkie klamki okienne i drzwiowe Hoppe objęta jest 10-letnią gwarancją producenta.

PL_TO_Dodatki_secustik_217x217

Klamka okienna Hoppe Secustik

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową generację klamek inteligentnych firmy Hoppe o nazwie SECUSTIK. W klamkach tych po raz pierwszy zastosowano mechanizm blokujący obrót klamki, który zabezpiecza okno przed próbami włamania przez przesunięcie elementów ryglujących okucia z zewnątrz (inteligentne włamania).

PL_TO_Dodatki_rozeta_2_217x217

Rozeta Hoppe U26

Każdy użytkownik okien doskonale wie, że aby otworzyć czy uchylić okno, zwykło się w tym celu używać klamki, którą przekręca się w odpowiednie położenie. Bywają jednak takie obiekty użyteczności publicznej, w których okna nie są wyposażane w klamki, aby uniknąć otwierania ich przez osoby do tego niepowołane.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź naszą siedzibę.