Rolety zewnętrzne Hosten

Rolety zewnętrzne seria Vegas Prime

Stylowe i nowoczesne rolety zewnętrzne Vegas Prime to propozycja dla każdego, kto ceni innowacyjne rozwiązania w zakresie osłon okiennych. Opływowy kształt skrzynki wpływa na mniejsze niż w przypadku innych modeli osiadanie zanieczyszczeń, opadów i kurzu, co przekłada się na trwałość i bezpieczeństwo.

System Vegas Prime odpowiada na potrzeby klientów i ich wymagania. Wieloletnie doświadczenie, a także współpraca ze specjalistami z branży osłon okiennych i drzwiowych przekłada się na wyjątkową jakość i funkcjonalność.

Roleta zewnętrzna Hosten Vegas Prime

Rolety zewnętrzne seria Vegas Revo

Rolety z serii Vegas Revo to nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązanie na miarę potrzeb klientów. System nadstawny rolety zaprojektowany został przez specjalistów z branży osłon okiennych i drzwiowych, którzy dzięki szerokiej wiedzy i znajomości rynku stworzyli produkt innowacyjny, prosty w obsłudze i montażu, wydajny i estetyczny.

Vegas Prime montowany jest za pomocą adaptera, a dołączona moskitiera podnosi komfort przebywania w pomieszczeniach chronionych przez roletę. Skuteczność produktu potwierdza zaufanie klientów, owocujące popularnością tego systemu rolet.

Roleta zewnętrzna Hosten Vegas Revo