Bramy garażowe i przemysłowe

Bramy garażowe, przemysłowe Poznań

Szeroki wybór bram garażowych oraz bram przemysłowych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór bram garażowych oraz bram przemysłowych przeznaczonych do użytkowania w halach magazynowych oraz obiektach przemysłowych, usługowych i handlowych, do oddzielania od siebie poszczególnych sekcji budynków i pomieszczeń. W naszej ofercie znajdują się bramy dwóch najbardziej cenionych na rynku producentów tego typu urządzeń: bramy Wiśniowskibramy garażowe Hörmann oraz bramy Big Tor.

Garażowe bramy segmentowe

W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej cenione obecnie przez użytkowników garażowe bramy segmentowe. Są one chętnie wybierane przez klientów przede wszystkim dlatego, że zajmują bardzo mało miejsca i do ich montażu nie ma potrzeby posiadania dużego podjazdu. Nie zajmują także zbyt wiele miejsca wewnątrz garażu. Wystarczy tylko jedna wolna ściana lub sufit, na którym zostaną zainstalowane profile do wsuwania bramy segmentowej.

Jakie jeszcze zalety mają garażowe bramy segmentowe?

  • Przede wszystkim, jak żadne inne zapewniają znakomitą izolację termiczną garażu.
  • Wpływ na to ma konstrukcja bram segmentowych oraz ich sposób montażu, który gwarantuje szczelność i zapobiega utracie ciepła.
  • To sprawia, że bramy segmentowe są znakomitym wyborem dla osób, które posiadają ogrzewany garaż.
  • Bramy segmentowe mają także zainstalowany system automatycznego sterowania, dzięki czemu są bezpieczne i bardzo łatwe w użytkowaniu.

Przemysłowe bramy rolowane, wahadłowe i szybkobieżne

Drugim elementem naszej oferty bram są różnego typu bramy przemysłowe. W ich produkcji specjalizuje się firma Big Tor. Nasza oferta obejmuje bramy rolowane, bramy wahadłowe oraz bramy szybkobieżne.

Najważniejszą zaletą wszystkich oferowanych przez nas typów bram przemysłowych jest to, ze doskonale się sprawdzają nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wszystkie charakteryzują się także bardzo dużą odpornością na obtłuczenia mechaniczne oraz na panujące w pomieszczeniach warunki cieplne. W naszej ofercie znajdziesz bramy, które są przeznaczone do zwykłych obiektach przemysłowych oraz bramy do miejsc, w których konieczne jest zachowanie w właściwej temperatury lub sterylności oddzielanych pomieszczeń.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź naszą siedzibę.