Rolety wewnętrzne Hosten

Rolety wewnętrzne Hosten - Vegas Classic

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Classic

Vegas Classic to cieszący się uznaniem klientów system roletowy
w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej lub PVC, montowany
na cztery wkręty do listwy przyszybowej.

Płaskie prowadnice wykonane z aluminium lub PVC klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.

Rolety wewnętrzne Hosten - Vegas Classic

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Classic XL

Vegas Classic XL to odmiana systemu Classic wyposażona w kasetę aluminiową o zwiększonej pojemności, montowana analogicznie jak standardowy Classic na cztery wkręty do listwy przyszybowej.

Vegas Profil

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Profil

Vegas Profil to system całkowicie przyklejany na taśmę dwustronną. Kaseta jest mocowana zatrzaskowo na adaptery aluminiowe przyklejane do profilu okna. Taka konstrukcja umożliwia wielokrotne zdejmowanie i zakładanie kasety np. w celu czyszczenia lub sprawdzenia poprawności jej działania, bez użycia jakichkolwiek narzędzi, czy konieczności odklejania lub rozcinania taśmy dwustronnie klejącej.

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Mini

Vegas Mini to system roletowy bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym.
W przeciwieństwie do znanych konkurencyjnych rozwiązań żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu wyeliminowane zostało ryzyko zahaczenia o nie ręką przy otwieraniu okna, zaś sama roleta nie haczy o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji roleta Mini doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Rolety wewnętrzne Hosten - Vegas Klaudia

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Klaudia

Klaudia to roleta nie tylko elegancka i odmienna stylistycznie od innych produktów dostępnych na rynku.To także roleta, w której zastosowano nowe rozwiązania techniczne, które znacznie ułatwiają montaż
i użytkowanie rolety. To doskonały wybór dla osób pragnących łączyć nietuzinkowy design z zaawansowaną konstrukcją, gwarantującą długie, bezawaryjne funkcjonowanie.

Rolety wewnętrzne Hosten - Vegas Mix

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Mix

System Vegas Mix to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych.
System zbudowano w oparciu o kasetę aluminiową i prowadzenie żyłkowe, z punktami mocowania na wkręty do listwy przyszybowej, bez uszkadzania ramy okiennej.

Rolety wewnętrzne Hosten – Vegas Cover

Klasyczna roleta wolnowiszącą w półkasecie o podwyższonej pojemności. Roleta może być montowana na zewnątrz wnęki okiennej (nad oknem lub do sufitu) lub we wnęce. Doskonale nadaje się do zasłaniania większych powierzchni. Zaletą rolety jest możliwość jej samodzielnego zdjęcia i ponownego założenia, bez konieczności odkręcania wieszaków montażowych.