Parapety wewnętrzne i zewnętrzne

Jednym z elementów naszej oferty są parapety okienne. Znajdą Państwo u nas zarówno parapety wewnętrzne, jak i parapety zewnętrzne. Oferujemy produkty wykonane z różnego typu materiałów, które idealnie będą pasowały do wystroju wnętrza lub elewacji budynku.

Oferta parapetów wewnętrznych z konglomeratu, płyt MDF i marmuru

Pierwszym elementem naszej oferty są wysokiej jakości parapety wewnętrzne. Znajdą Państwo u nas m.in.:

Parapety z marmuru  i granitu – Parapety wewnętrzne wykonane z kamienia naturalnego nadają wnętrzu dużo elegancji. Bardzo duża zaleta takiego rozwiązania jest to, ze tego typu parapety odznaczają się bardzo dużą wytrzymałością, a przy tym są niezwykle łatwe w czyszczeniu.

Parapety z MDF – Parapety wewnętrzne z płyty MDF znakomicie imitują drewno, dzięki temu nadają wnętrzom odpowiedniej elegancji i sprawiają, że stają się one bardziej przytulne. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie parapety z MDF są właściwie zabezpieczone przed wilgocią, dzięki czemu są wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Parapety z konglomeratu – Inaczej nazywane są także aglomarmurem. Są znakomita alternatywą dla parapetów z granitu i marmuru. Charakteryzują się równie ciekawym wyglądem oraz są bardzo wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Oferta parapetów zewnętrznych z aluminium i ze stali

Oferujemy również bogaty wybór parapetów zewnętrznych, które służą zabezpieczeniu elewacji budynków pod oknami przed zamakaniem w wyniku nieprawidłowego odprowadzania wody deszczowej. W naszej ofercie znajdują się:

Parapety zewnętrzne z aluminium,

Parapety stalowe.