Dodatki do okien

Oferta dodatków do okien Lavart

W ofercie Lavart znajdują się nie tylko najwyższej jakości, energooszczędne okna PCV, ale także bogaty wybór różnego typu dodatków do okien. Nasza oferta dodatków została stworzona po to, aby umożliwić Państwu udoskonalenie swoich okien, bez konieczności wymiany ich na nowe oraz aby umożliwić naprawę uszkodzonych elementów okien. Swoją ofertę kierujemy także do firm świadczących usługi serwisowe.

Głównymi elementami naszej oferty dodatków do okien są okucia okienne do okien uchylno-rozwieranych. Oprócz tego w naszych katalogach produktów znajdują się również klamki okienne firmy HOPPE, szyby ornamentowe oraz nawiewniki okienne.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich znajdujących się w naszej ofercie produktów, znajdą Państwo poniżej. W razie jakichkolwiek problemów z doborem właściwych rozwiązań, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą w dokonaniu właściwego wyboru!

 • Żaluzje fasadowe PORTOS

  Zdjęcie: www.portosrolety.pl Minimalizm stylu i maksymalna funkcjonalność Żaluzje fasadowe są doskonałą alternatywą dla rolet zewnętrznych. Nie tylko spełniają podobne funkcje, ale także prezentują się bardzo minimalistycznie i elegancko. Dlatego też najczęściej montuje się je na budynkach nowoczesnych, z dużymi przeszkleniami. Żaluzje fasadowe będą jednak dobrze dopasowane do niemal każdego gmachu. Skąd ta uniwersalność i jak

  10 lutego 2021
 • Klamki
  27 kwietnia 2017
 • Szyby
  3 kwietnia 2017
 • Okucia
  3 kwietnia 2017
Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z naszym doradcą lub odwiedź naszą siedzibę.