Okna PCV

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą okien PCV. Wszystkie wykonywane przez nas produkty są oparte na najwyższej klasy profilach okiennych niemieckiej firmy Rehau. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb oraz preferencji, oferujemy m.in. okna na profilach Synego, Brillant, Euro 70 i Geneo. Wszystkie wskazane modele spełniają restrykcyjne normy stawiane oknom energooszczędnym, zapewniają idealną izolację akustyczną, a także, dzięki zastosowaniu w nich wysokiej klasy zabezpieczeń antywłamaniowych, ochronią Państwa dom lub firmę przed złodziejami.

Jakie są zalety okien PCV?

Okna PCV już od wielu lat są najchętniej kupowane przez klientów. Dlaczego? Głównym powodem jest to, że będąc nieco tańszymi od ich energooszczędnych odpowiedników w postaci okien drewnianych lub okien aluminiowych, niczym im nie ustępują pod względem jakości, a w niektórych elementach nawet je przewyższają!

Okna z PCV są przede wszystkim wyjątkowo wytrzymałe i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Według producentów profili okiennych, trwałość okien z tworzyw sztucznych wynosi co najmniej 20-30 lat. Takie okna są także bardzo łatwe do utrzymania w czystości, dzięki temu, że tworzywo sztuczne nie pochłania wody. Oprócz tego wysokiej klasy okna PCV odznaczają się oczywiście niskim współczynnikiem przenikania ciepła, czy dużą szczelnością, a także doskonałą izolacją akustyczną.
Szczegóły naszej oferty okien PCV oraz oferowane przez nas rodzaje profili okiennych, znajdą Państwo poniżej.